2010 yılında Cami Ses ve Isıtma sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemizde cami ve ses ısıtma teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Giresun’da kurulmuş olan Hafızoğlu Mühendislik, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği projelerin taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Hafızoğlu Mühendislik’in bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ve sıkı çalışarak geliştirmiş olduğumuz strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Hafızoğlu Mühendislik ailesi tüm taahhüt ve projelerinde modern teknolojileri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,